Demandbase Product Ideas

Demandbase is dedicated to building a platform for you and we want your input! The Demandbase Product Team reviews ideas submitted Demandbase on a regular basis and use these ideas as we develop new features, so don't be shy!

راهنمای خرید میز ناهار خوری

میز ناهارخوری نه تنها محل تجمع خانواده و دوستان است، بلکه یک نقطه کانونی در خانه است. اگر قصد دارید برای همیشه خرید کنید، احتمالاً می خواهید فقط یک بار بخرید. پس چه چیزی را باید جستجو کنید؟ یک میز ناهارخوری باید به خوبی ساخته شده و محکم باشد، افراد زیادی را در خود جای دهد و برای اکثر اتاق ها اندازه مناسبی داشته باشد. از آنجایی که میز ناهار خوری می تواند یک سرمایه گذاری گران باشد، باید وقت خود را در جستجوی خود صرف کنید تا معیارهای کلیدی را که امیدوارید میز در خانه برآورده کند، مشخص کنید. در اینجا ده پیشنهاد وجود دارد.

چگونه میهمانان ناهارخوری خود را به راحتی بنشینید

1. یک میز ناهارخوری ساخته شده از مواد محکم انتخاب کنید. اگر می‌خواهید یک میز تا سال‌ها در مهمانی شام دوام بیاورد، میزی را انتخاب کنید که از چوب‌های سخت مانند چوب ماهون، گردو، افرا، بلوط و ساج ساخته شده باشد. میزهای ساخته شده از چوب های مهندسی شده یا کامپوزیت، که شامل تخته سه لا و ام دی اف هستند، بادوام و مقرون به صرفه هستند اما هرگز به اندازه چوب سخت نیستند.

2. چوب رویه است، اما شیشه را تخفیف ندهید. مزیت میز ناهار خوری روی شیشه این است که با بسیاری از تم های دکوری به خوبی کار می کند. و از آنجایی که سطحی بازتابنده دارد، انتخابی عالی برای فضایی است که ممکن است کمی سبک‌تر و روشن‌تر به نظر برسد. میزهای ناهار خوری شیشه ای نیز سخت هستند. نسخه‌های امروزی با شیشه سکوریت ساخته شده‌اند، به این معنی که شیشه در برابر خراش و گرما مقاومت می‌کند و در صورت ضربه خوردن خرد نمی‌شود.

3. به دنبال چیزهای آزمایش شده و واقعی بروید: میز چوبی فرسوده. یک میز چوبی دست دوم با یک خانه مزرعه یا میراث صنعتی قبلاً امتحان زمان را پس داده است. هر گونه خط و خش در سطح میز به جزئیات طراحی تبدیل شده است و به ویژگی های قابل تحسین تبدیل شده است. اگر به طور تصادفی چند مورد دیگر را به آن اضافه کنید، مهم نیست. به همین دلیل، این میزها برای خانواده های دارای فرزند عالی هستند - هرگز نباید نگران این باشید که آیا نوزادان شما ناخواسته یا حتی عمدا روی میز علامت گذاری می کنند.

4. مهمانان خود را تحت تاثیر قرار دهید. سنگ مرمر یک سرمایه گذاری بزرگ است، اما بدون استثنا میزهای ناهار خوری مرمری تقریبا همیشه در معرض دید قرار می گیرند. میزهای ساخته شده از سنگ مرمر وارداتی با کیفیت بسیار زیبا هستند. اگر واقعاً عاشق یکی از آنها شده اید، بدون احساس گناه بخرید - جذابیت بی انتها سنگ مرمر آن را تبدیل به میزی می کند که همیشه مد است - اما توجه داشته باشید که یک میز مرمری دارای چند اشکال است. اول اینکه میزهای مرمری از هر نوعی که باشند حجیم و سنگین هستند. دوم، باید به خوبی از آنها مراقبت کرد، زیرا سنگ مرمر ممکن است ترک بخورد و لکه برود. برای جلوگیری از ایجاد لکه، میز را همیشه تمیز و تمیز نگه دارید، در مواقعی که شراب قرمز و غذاهایی که می توانند به سنگ مرمر آسیب برسانند، روی آن را با یک سفره یا رومیزی بپوشانید.

با یک میز ناهار خوری جدید ظاهری مد روز و به روز دریافت کنید

5. برای خریداران در حال حرکت، میزی را انتخاب کنید که به راحتی قابل حمل باشد. برای کسانی که سر جای خود نمی مانند، یک میز سنگین ممکن است آزاردهنده باشد و هر بار که حرکت می کنید، شما را سنگین می کند. اگر عاشق یک میز فلزی یا مرمری شده اید، از خرید آن ناامید نشوید، اما به این فکر کنید که چگونه می توانید آن را با خیال راحت حمل کنید. همانطور که در بالا پیشنهاد شد، یک میز مرمری کوچک و گرد انتخاب کنید یا به سراغ یک میز چوبی با پایه های جدا شونده بروید. اگر به دنبال میزی متناسب با تم دکور شهری-صنعتی هستید، میز فلزی (سنگین) را کاملاً انتخاب نکنید، بلکه یک میز چوبی (سبک تر) با برخی ویژگی های طراحی فلزی را در نظر بگیرید.

6. یک میز ناهار خوری طراح را در نظر بگیرید. تخته چندلا سبک و بادوام است و میز تخته سه لا را می توان به صورت تخت بسته بندی کرد و در صورت نیاز در خانه مونتاژ کرد. سپس میز ناهارخوری شما را می توان بسته بندی کرد و در صورت لزوم جابه جا کرد. به علاوه در خانه ای با سبک مدرن نوردیک یا آسیایی معاصر به خوبی کار می کند.

7. روی شکلی بنشینید که در اکثر اتاق ها کارساز باشد. میزهای گرد در اتاق های جمع و جور و مناطق نشیمن که ناهارخوری مربعی دارند، خوب به نظر می رسند. آنها همچنین صندلی های انعطاف پذیری را ارائه می دهند. اگر یک صندلی شش نفره بخرید، معمولاً هشت نفر می‌توانند در یک نقطه قرار بگیرند - هر چه قطر آن بزرگ‌تر باشد، افراد بیشتری می‌توانند بنشینند. از سوی دیگر، میزهای مستطیلی به دلیل موقعیت قرارگیری پایه های میز و به دلیل اینکه در هر انتها فقط یک نفر می تواند بنشیند، نقاط نشستن محدودی دارند.

8. رنگ سرد است اما مراقب رنگ مد روز باشید. رنگ مد روز امروز شکست مد فردا است، پس عاقلانه انتخاب کنید. رنگ‌های کلاسیک، مانند رنگ‌های اولیه (قرمز، زرد و آبی)، معمولاً قدرت ماندگاری دارند، عمدتاً به این دلیل که بسیار ساده هستند. قرمز رنگ بسیار محبوبی است، به خصوص در خانه هایی که تم ظریف آسیایی دارند، زیرا قرمز رنگی است که به طور سنتی با جشن همراه است و حتی اگر خانه مینیمالیستی و مدرن باشد، این رنگ کارآمد خواهد بود.

9. مشکی همیشه مشکی جدید است. اگر انتظار ندارید میزتان دچار ساییدگی شود، پیچیده ترین و شیک ترین میزی را که همیشه آرزوی داشتن آن را داشتید انتخاب کنید. میزهای مشکی بسیار مشکل هستند، به خصوص اگر روکش شده باشند، زیرا کوچکترین خراش ظاهر می شود. با این حال، اگر شما دقیق هستید، رنگ مشکی فوق العاده جذاب است و همیشه همینطور خواهد بود.

10. با یک میز کلاسیک روستایی نمی توانید اشتباه کنید. به طور کلی، میز ناهار خوری به سبک روستایی بزرگ است و بنابراین برای خانواده ها یا افرادی که به طور منظم سرگرم می شوند مناسب است. این میزها معمولاً از یک چوب جامد مانند بلوط یا کاج ساخته می شوند که آنها را بسیار مستحکم می کند. آنها همچنین دارای طراحی بدون پیچیدگی مناسب برای اکثر طرح ها هستند، اگرچه، به طرز خوشایندی، بسیاری از میزهای کانتری دارای پایه های برگردان زیبایی هستند که روی میز را پشتیبانی می کنند. تنها نکته واقعی در خرید این سبک میز این است که آیا به سراغ میزهای لوکس مانند میز استعماری فرانسه بروید یا میزهایی با جذابیت روستایی یک خانه روستایی انگلیسی.


  • amir seo
  • Nov 23 2021
  • New idea
  • Attach files